Šolski plesni festival na otroškem bazarju

Gospodarsko razstavišče je bilo v času od 9. do 12. septembra prizorišče največjega festivala otrok z imenom »OTROŠKI BAZAR«. Letošnjo štiridnevno prireditev je obiskalo okoli 25.000 obiskovalcev (starši, otroci, učitelji, vzgojitelji, pedagoški delavci ipd.). Obiskovalci so se seznanili z novostmi razstavljalcev, si ogledali nastopajoče na Bazarkovem odru, v plesnih delavnicah pa tudi zaplesali. Za osnovne šole in vrtce je bil organiziran voden ogled Otroškega bazarja. Otroci so se razdelili v skupine in se skupaj z animatorkami udeležili delavnic, tekmovali v športnih aktivnostih, si ogledali gledališke in druge nastope na glavnem odru.

Na prireditvi se je Plesna zveza Slovenije predstavila s projektom ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL, medtem ko so članice Plesne zveze Slovenije navdušile udeležence plesnih delavnic in obiskovalce s plesnimi nastopi na Bazarkovem odru.  Nekaj utrinkov s prireditve si lahko ogledate v fotogaleriji.