Vlada imenovala nove člane strokovnega sveta za šport

08. februar 2013

Slovenska vlada je na zadnji seji za člane strokovnega sveta za šport imenovala nove člane (na predlog Olimpijskega komiteja Slovenije) za obdobje do 28. julija 2017.

Na predlog OKS so bili v strokovni svet za šport imenovani Klemen Bedenik, predsednik Gimnastične zveze Slovenije, Vlado Makuc, strokovni direktor alpskih reprezentanc Smučarske zveze Slovenije in dolgoletni športni delavec na področju alpskega smučanja, Marta Bon, doktorica znanosti, asistentka na Fakulteti za šport in članica strokovnega sveta Rokometne zveze Slovenije, Meta Zagorc, doktorica znanosti, dolgoletna športna delavka na področju plesa, Branko Žnidarič, podpredsednik OKS in sekretar Športne zveze Ljutomer, Janez Sodržnik, predsednik Športne zveze Ljubljana, in Blaž Perko, direktor oddelka za vrhunski šport pri OKS.